Dekoratif Kanvas Tablo Modelleri

İç mekanın bir numaralı aksesuarı olan tablolar, son yıllarda oldukça popüler.Özellikle çok parçalı kanvas (canvas) tablo tasarımları bulunduğu mekana kattığı şık görünümü ile dekorasyon düşkünlerinin ilk tercihleri arasında yer alıyor.Dolayısı ile modern stile sahip bir çok mekanda kanvas tablo modellerine sıkça rastlamanız mümkün. Bugün, sizlere salon dekorasyonundan tutun yatak odası dekorasyonunuza kadar tüm iç mekanlarda muhteşem bir görünüm sağlayacak muhteşem kanvas tabo görselleri hazırladım.Görsellerimizde sade tarz kanvas tabloların yanında ışıklı led kanvas tablo modelleri de görmeniz mevcut.Üstelik eskiden devasa fiyatlara alınan tabloları günümüzde uygun fiyatlara da bulmanız hiç de zor değil. Özellikle internete uygun fiyata birçok modeli bir arada görüp istediğiniz tabloyu emek sarf etmeden evinizde sergilemeniz mümkün. Dilerseniz sizler için hazırladığım kanvas tablo modellerini inceleyerek fikir alabilir ve mekanınızı olduğundan daha şık ve dekoratif bir hale getirebilirsiniz

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Bir tasarımcı olarak galerimizde bulunan kanvas tablo modellerinden en çok istanbul desenli tablo modelini beğendim. Sizde beğendiğiniz görselleri bizlerle paylaşarak seçtiğiniz mekanda hangi tarz tabllar kulanabileceğiniz hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz.

30 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 3.438 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git