Kuru Ağaç Dalından Dekoratif Ağaç Yapımı

Evim evim güzel evim, evet bayanlar tamda bu sözü anlatan muhteşem bir aksesuar seçimi ile evinizde adeta bahar havası yaşatmaya ne dersiniz? Bu yazımda sizlere kuru ağaç dalından dekoratif ağaç yapımından bahsedeceğim.Bayanların zekasını her zaman hayran kalmışımdır, işe yaramaz dediğiniz hatta çoğumuzun çöpe attığı birçok malzemeden adeta harikalar yaratıyorlar. Kuru ağaç dallarını bazen boya ile dizayn ederek bazen de dekoratif çiçeklere ile süsleyerek öyle güzel aksesuarlar hazırlıyorlar ki hayran kalmamak elde değil.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Siz takipçilerimizin bizlerle paylaştığı kendi elleri ile dizayn ettiği kuru dallardan oluşan görselleri sizler ile paylaşmak inanın çok güzel bir duygu. Kuru ağaç dallarını yapı marketlerinden veya nalburdan aldığınız sprey boya ile boyadık dan sonra ister o dalları sade bir şekilde isterseniz ufak el işi çiçekler ile hatta çiçek motifli oyalarla süsleyebilirsiniz. Sizde evinizde az bir maliyet ile şık bir aksesuara sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sitemizde sizlere için hazırladığım galerimiz de yer alan kuru ağaç dalından dekoratif ağaç ve el yapımı saksı modellerini inceleyerek evinizde uygulayabilirsiniz.Son olarak görsellerimizde yer alan ve balkon ve banyoda kullanılan kuru ağaç dalından çiçek tasarımı için takipçimize çok teşekkür ederiz..

19 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 39.843 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git