Yeni Sezon Bahçe Ve Teras Aksesuar Modelleri

Büyük şehirlerde yeşile hasretlik çeken dekorasyon tutkunları, bahçe ve teraslarını adeta cennete çeviriyor. Peki ufak değişikler ile bahçe ve teraslarınızda harikalar yaratmaya ne dersiniz? Üstelik yapı marketlerden uygun fiyata bir çok bahçe aksesuar tasarımını alabilirsiniz. Teras ve bahçe denince ilk aklımıza gelen sarkıt çiçeklik modelleri, oldukça farklı dizaynları ile bu senede çok moda.Bahçe ve teras dekorasyonunda kullanabileceğiniz bir diğer aksesuar modeli ise dekoratif puflar ve yer minderleridir. Rengarenk puf modelleri ile bahçenizde rahat mekanlar yaratabilir, mekanın tadına varabilirsiniz.

 Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Gerek ev dekorasyonunda gerekse bahçe dekorasyonunda oldukça fazla tercih edilen mum ve aydınlatma tasarımları nostaljik bir alan için ideal bir seçim olacaktır.Bahçe ve teras dekorasyonunda kullanabileceğiniz mobilya seçimine gelince, şık modelleri ile bambu mobilyalarını ve dekoratif masa sandalye modellerini  tercih edebilirsiniz. Eğer teras veya bahçeniz küçükse mobilya seçiminde biraz daha zorlanabilirsiniz. Küçük mekan teras ve bahçe için çok daha fonksiyonel mobilya seçmeniz şart.Evet bayanlar galerimizde yer alan bahçe ve teras aksesuar modellerinden oluşan görsellerimizi inceleyerek bahçe ve teraslarda ne tarz aksesuar modelleri seçebileceğinize karar verebilirsiniz.

7 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 6.619 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git