Çocuk Ve Bebek Odası Mobilya Modelleri

Dünyada en değerli varlıklarımız elbette evlatlarımızdır. Bilinçli ebeveynler için ise doğru dizayn dilmiş fonksiyonel bir çocuk odası olmazsa olmazıdır. Günümüzde gerek görsel olarak gerekse kullanım açısından bir çok çocuk odası modeli mevcut. Özellikle, gelişmiş teknoloji ile her keseye göre şık ve fonksiyonel çocuk odası modellerini aramak ve satın almak oldukça kolay bir hal aldı. İç dekorasyonda çocuk odası seçiminde yapmanız gereken, öncelikle mekanı çocuğunuza geniş bir alan kalacak şekilde dekore etmenizdir. Kullanım olarak rahat ve fonksiyonel çocuk odası mobilya seçiminin yanında en önemlisi antialerjik ürünleri seçmeniz çocuğunuzun sağlığı açısından önemlidir. Gelelim sizin için hazırladığımız galerimizde yer alan çocuk odası mobilya modellerini birlikte incelemeye . Erkek çocuklarında uzun yıllardır klasik mavi renk tercih edilse de son 10 yıldır kırmızı ve sarı tonları en çok tercih edilen çocuk odaları mobilya renkleri arasında birinci sırada yer alıyor. Hata son yılların en trend erkek çocuk mobilyaları arasında başı çeken araba yataklı çocuk odası yıllardır popülaritesini sürdürmeye devam ediyor.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Şimdi gelelim süslü kız çocukları için vazgeçilmez renk olan pembenin cazibesine. Galerimizde kız çocukları için seçtiğim favori mobilya modelim, balkabağı formu ile muhteşem bir tasarım olan bebek odası modeli ilk sırada geliyor. Sizde galerimiz de yer alan görselleri inceleyerek fikir alıp sitemizde bizlerle paylaşabilirsiniz. Çocuklarınızla mutluluğunuz daim olsun dileği ile başka bir paylaşımda buluşmak üzere…

 

 

24 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 37.425 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git