Sıra Dışı Gelinlik Tasarımları

Evet bayanlar sizde benim gibi sıra dışı stillerden ve farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız ve yeni evlenecekseniz buğun hazırladığım çılgın gelinlik konumu mutlaka inceleyin derim.Evlilik öncesi bir çok genç kızın yaşadığı telaşı elbette bende yaşadım. Her ne kadar sıra dışı dizaynlardan hoşlansam da düğün telaşı ve koşturmaca içinde seçmiş olduğum gelinlik tasarımı hiç de stilim yansıtan bir seçim olmadı. Gerek maddi yetersizlikler gerekse zamanlama hatası yüzünden bir çok gelin adayı istediği veya hayal ettiği gelinlik modelini seçemeden belki de hayatında eline geçecek tek fırsatı da kaybetmiş oluyor. Size önerim bir çok butik sahibinin söyleminin aksine üç veya beş ay önceden değil en az altı ay önceden gelinlik modeliniz için arayışlara başlayın derim. Gelinlik seçiminde vücut şekliniz uygun gelinlik seçimleri ve gelinlik duvak tasarımlarına sitemizde yer verdik. Hatta sizin için o kadar şık gelin aksesuarları hazırladım ki düğün öncesi mutlaka bu konumuzu incelemenizi tavsiye ederim.
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…

Evet bayanlar kısaca gelinlik seçiminde sizin vücut tipinize uygun tasarımı seçmekle kalmayın aynı zamanda farklı gelinlik tasarımlarına da göz gezdirin derim. Unutmayın ki stil sahibi bir bayan her zaman farklı ve alışılagelmiş tasarımlardan uzak olur diyerek sizin muhteşem gelinlik tasarımlarından oluşturduğum galerimiz ile baş başa bırakıyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git