Şık Kot Ceket Kombinler

Özellikle genç neslin favori seçimi kot ceket tasarımları yeni sezonda da popülaritesini sürdürmeye devam ediyor. Kısa zamanda şık bir kombin için gençlerin tek tercihi olan kot pantolonlar sadece şık ve rahat olduğundan değil aynı zamanda dayanıklı olması sebebi ile de oldukça kullanışlı bir dış kıyafet seçimi olarak görülmekte. Bugün , sizler için birbirinden şık harika kot (jean) kombinelerden oluşan bir galeri hazırladım. Seçmiş olduğum kombin modellerini inceleyerek dolabınızda belki de kullanamadığınız kot ceket ve pantolonları harika kombinler ile kullanabilirsiniz.

 Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Evet bayanlar galerimizde sizler için ilk seçtiğim kombin gri renk tonu ile her ortamda sizi şık gösterecek ceket modeli. Gri ceket modeli altına spor bir jean veya dar paça bir pantolon ile kombin yapmanız mümkün. Özel bir davete gidiyorsanız kot ceketinizin altına swarovski taş ile dizayn edilmiş işlemeli şık bir kot pantolon seçebilirsiniz. Eğer fiyat olarak işlemeli kot pantolon modellerini çok pahalı buluyorsanız kendinizde şık ve farklı desenler ile pantolonunuzu işleyebilir ve farklı kombinler hazırlayabilirsiniz. Kısacası bayanlar her ortamda şık ve rahat olmak sizin elinizde yeter ki ne yapmanız ve nasıl giyinmeniz gerektiği konusuna doğru kararlar verin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git