Şık Bayan Gömlek Modelleri

Bayanların hem rahat hem de şık görünebilmek oldukça fazla tercih gömlekler , özellikle orta kesimin en çok kullandığı dış kıyafetlerin başında gelir. Bir bayanın dolabında olmazsa olmaz bir parça elbette ki beyaz bir gömlektir. Beyaz bir gömlek sizi her ortamda kurtaracak ve altına seçeceğiniz pantolon seçimleri ile rahatça kombine edeceğiniz, dolabınızın en önemli parçasıdır. Örneğin gündelik hayatta arkadaşlarınız ile  geçireceğiniz kısa dost sohbetlerinde beyaz bir gömlek altına kot (jean) tercih ederek hem şık hemde spor bir hava yaratabilirsiniz. Eğer özel bir ortam da iseniz beyaz şık bir gömleğin altına siyah veya koyu renk bir pantolon ve şık bir ayakkabı ve çanta seçimi ile her ortamda şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Özellikle son yıllarda abiye bayan gömlek modelleri oldukça trend. Gerek kesim olarak gerekse dantelli modelleri ile göz dolduran abiye gömlek modelleri arasında karar vermek de oldukça zorlanacaksınız. Eminim özellikle çalışan bayanlar klasik beyaz gömlekten çok sıkılmışlardır. Çalışan bayanlara tavsiyem stilinizde ve tarzınızda ufak değişiklikler yaparak kendinizi yenileyiniz. Galerimizde sizler için spor kesim gömlek modellerinden tutunda abiye tarz bayan gömlek modellerine kadar bir çok stili yansıtan muhteşem gömlek modelleri hazırladım. Umarım birbirinden güzel gömlek modelleri sizde benim kadar çok beğenirsiniz. Galerimizde sizler için seçtiğim gömlek modelleri arasında benim favori seçimim ” Saten volanlı lacivert gömlek modeli” bakalım siz hangi gömlek modelini beğeneceksiniz?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git