Modern Mutfak Dolabı Modelleri

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez mekanı mutfaklar, salondan sonra ev bireylerinin bir araya geldiği ikinci alandır. Hatta bir baynın ömrünün büyük bir kısmının geçtiği tek mekan desek hiçde abartmış olmayız öyle ne dersiniz bayanalar? Günümüzde gerek ekonomik sebebler gerekse  salon dekorasyonuna daha çok bütçe ayırlamsından dolayı mutfak dekorasyonu  her zaman ikinci plana kalıyor. Oysa ki evin en fonksiyonel en kullanışlı ve hatta en şık alanının mutfak olması gerektiği yatsınamaz bir gerçek olsa gerek . Buğün, sizlere kullanışlı bir mutfak için ne yapmamız gerektiği konusunda ufak ip uçları vereceğim. Üstelik bütçenizi hiç sarsmayacak bu öneriler ile şık bir mutfağa sahip olmak hiçde zor değil. Eğer mutfak dolabınızı yenileme gibi bir durumunuz yoksa yapmanız gereken dolabınızı boyamak olacaktır.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Tezgah seçimide, hijyen için oldukça önemlidir.Mutfak duvar renginiz açıksa daha koyu renk dolap rengi tercih etmelisiniz. Böylece, mutfagınızda kontrast oluşturmanız mümkün. Mutfak zemini en az mutfak dolabı kadar öenemlidir. Size tavsiyem suya dayanıklı laminat parke seçerek mutfağınızda modern bir görünüm elde etmeniz olacaktır. Mutfak perde seçiminde ise son yılların trend seçimi zebra perde modelleri ile ferah ve kullanışlı alanlar tasarlamanız mümkün. Evet bayanlar dilerim galerimizde sizler için seçtiğim mutfak dolabı modellerini sizde benim gibi beğenmişsinizdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git