Manto Modelleri

Manto Modelleri

2015 kışına hazırlanırken eğer manto almadıysanız eğer bu galeride fikir edinmeniz için çok şık modelleri bir arada görebileceksiniz..

Hakim yakalı fuşya, saks,turkuaz, siyah, krem ve nar çiçeği renklerini görebileceğiniz manto modeli renkli giyinmekten hoşlananlar için çok şık ve gösterişli bir model.. Yakası krem kürklü renkli ekoseli önü kruveze manto kaban modeli kaşe ve sıcacık bir model.. Kırmızı etek kısmı dantelli kruveze siyah düğmeli trençkot modeli de şık ve mevsim dönüşleri için çok şık bir model..Etek kısımları siyah tülle detaylandırılmış kaşe kırmızı, krem ve saks mavisini görebileceğimiz kaşe manto modelleri de çok şık ve güzel görünüyor..  Yakası kürklü kırmızı ve nar çiçeği renkleri etekleri kabarık çift düğmeli mantoları da görebilirsiniz galerimizde.. Yine kırmızı geniş yakalı kruveze siyah bir toka ile detaylandırılmış çift etekli manto modeli  de güzel görünüyor, yakası siyah kürklü siyah fermuar detaylı manto, çizme , eldiven ve çanta detayı ile harika bir kombin.. Somon renkli çift etekli kocaman düğmeleri ile dikkat çeken yakası kürklü manto modeli de çok şık.. Yakası ve kolları kürklü turuncu tonlarının hakim olduğu manto modeli ve daha fazlası için galerimizi ziyaret edebilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git