Kurdele Nakışı Örneği Ve Yapımı

Biz bayanların işi bitmez sevgili takipçilerimiz, kurdele işi, nakış işi, tığ işi, şaka bir yana az bir malzeme ile harika el işleri yapmak da üzerimize yoktur. El becerisi nakış türüne yatkın olmasa da yada el işi nakışlara hiçbir ilgi duymasa da eminim her bayanın çeyizinde onlarca nakış örnekleri mutlaka vardır. Özellikle Anadolu da geçmişten günümüze el emeği göz nuru nakışlarımız asırla geçse de cazibesini kaybetmeyecektir. Günümüzde modern tarzın etkisi ile belki de bir çok yeni evli çiftin evinde bu muhteşem iğne oyaları görmek hayal bile diyebiliriz. Fakat son yıllarda iğne oyasına ve bütün el işlerine rakip çok şık bir nakış tazı olan kurdele işi oldukça popüler.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Gerek sade ve şık görünümü ile gerekse rahat ve pratik yapımı bile biz bayanların ilgisini çekmeyi başaran kurdele nakışını evinizde her ortamda kullanmanızda mümkün. Salon dekorasyonunda masa örtülerinizin kenarlarına güzel bir etki katacak kurdele işini özellikle havlu kenarlarında çok şık duruyor. Bence sadece iç dekorasyonda değil elbise ve şallarda da çok şık duracağını düşündüğüm kurdele işi işlendiği her malzemeyi kıymetlendirmek için seçebileceğiniz en idela el işi seçimidir.Galerimizde sadece kurdele işi görsellere yer vermedik, aynı zamanda aşamalı kurdele işi modellerini sizler için bir araya topladık. Görsellerimizi inceleyerek evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz kurdele nakışı modellerini farklı ürünler üzerinde deneyebilirsiniz. Evet bayanlar görsellerimizi inceleyerek ister çeyizinizde ister sevdiklerinize hediye ederek değerlendirebileceğiniz kurdeleleri mutlaka bu nakış türü ile taçlandırmayı deneyin derim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git