Süslü Bayan Patik Modelleri

Geçmişte anne ve annelerimizin elinden düşürmediği geleneksel örgü tığ patikler neredeyse unutulmaya yüz tutu derken günümüzde tasarlanan patikler birkaç yıldır oldukça farklı model ve tasarımlar ile ilgi çekiyor. . Kısaca elemeği göz nuru örgü patikler yediden yetmiş yediye her kesimin özellikle ev hanımlarının bir numaralı hobisi oldu. Hatta çoğu bayanlar bu hobiyi meslek haline dönüştürüp ev ekonomisine katkı bile sağlıyor. Son yıllarda sadece düz örgü modellerinden çok renkli motiflerin yer aldığı incili, boncuk süslemeli ve ipek kurdeleli patikler oldukça moda. Tasarlanan patikler yapılan süslemeler ile adeta aksesuarı andırsa da önemli olan görünümün yanında rahatlık ve soğuk kış günlerinde bizi ne kadar ısıttığı olmalı ne derisiniz bayanlar?Eminim el işinden anlayan hamarat takipçilerimiz bugün sizler için hazırladığım patik modelleri arasında beğendiklerinin modeli çıkarmak da hiç de zorlanmayacaktır.

Aşağıdaki resimleri büyük görmek için lütfen resmin üzerine tıklayınız…

Galerimizde genellikle genç kız ve orta yaş bayan patik modellerinden oluşan görseller hazırlasam da, eminim modeller arasında farklı motifleri seçip değişik modeller işleyebilirsiniz. Sitemizde sadece bayana patik modellerine değil çocuk ve bebek patik tasarımlarına da yer verdik. Eğer patik örmeyi biliyorsanız ve bu konuya ilgi besliyorsanız bebek patikleri yazımı ve görsellerimi mutlaka inceleyin derim.

Süslü Bayan Patik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Kuzujuk dedi ki:

    Afedarsiniz onjelikle merhaba bayan patiklerinin arasynda bitanesi var mavimi yada mor secemedim uzerinde 3 tane cicegi var beyaz sary pembe iste onun acyklamasy yokmu rija etsem nerde nasl bulabilirim

Sayfa başına git