İmitasyon Takı Modelleri

Bayanların takıya olan merakı yüzyıllar geçse de bitmeyecek. Hangi kadın istemez ki elmas ve zümrütlerle bezenmiş bir takıya sahip olmayı. Bazen maddi imkansızlıklar bazen bir takı için bu kadar büyük meblağları ödemeyi reddeden bilinçli bayanlar sayesinde imitasyon takılara olan ilgi oldukça çoğaldı. Özellikle, geç neslin oldukça fazla tercih ettiği bu muhteşem ve aslını aratamayan takılar yoğun talep üzerine çok büyük bir sektöre dönüştü. Ayrıca son bir kaç yıldır bujiteri sektörünün artması ile bayanların istedikleri tarz ve modelde imitasyon takı modellerini  bulması kolaylaştı.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Aslına bakarsanız bazen aslını bile aratmayan o kadar şık imitasyon takı tasarımları var ki seçmekte bile zorlandığınıza eminim. Evet bayanlar bugün sizler için özel günlerinizde kıyafetinizi tamamlayacak, gündelik hayatınızda da sade ama şık duruşu size ayrı bir şıklık katacak olan imitasyon takı modellerinden oluşan bir galeri hazırladım. Galerimizde ki görselleri inceleyerek imitasyon takı tasarımları hakkında olumsuz bir fikre sahip iseniz fikrinizi kesinlikle değiştirebilirsiniz diyorum ve yorumlarınızı bekliyorum…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git