Muhteşem Eldiven Tasarımı ve Yapımı

Kış aylarına az bir zaman kala eski moda ve sade görünümlü eldivenlerinizi yenilemeye ne dersiniz? Evet sevgili bayanlar yanlış duymadınız bugün sizlerle eski modası geçmiş eldivenlerinizi yeniden tasarlıyoruz. İlk eldiven modelimiz gri renk sade eldiven modelini yaptığımız tasarımla özel tasarım bir eldivene dönüştüreceğiz. Malzemelerimiz ise her eve olan iğne, iplik ve makas ve tabi ki elinizde değiştireceğiniz iki çift eldiven.
Gri eldiven yapılışı:
Öncelikle eldivenleriniz başparmak hariç dört parmağını tamamen kesip tümünü eliniz geçecek şekilde ( görsele bakınız) dikiniz. Daha sona sadece başparmağınız kalacak şekilde baş parmak kısmını kesiniz ve dikiniz. Bu işlemi görsellerimize bakarak çok daha rahat anlayabilirsiniz. Hazır olan eldiveninizi ister benim gibi kurdele fırfırla süsleyebilir ister taş ve inciler dikerek farklı bir dizayn oluşturabilirsiniz.

Galerimiz de sizler için çok şık eldiven tasarımları hazırladım bunlardan biri olan siyah çorap ve eski siyah eldivenden yapılan tasarımı da mutlaka incelemenizi öneririm. Sizin için hazırladığım siyah çorap ve siyah eldiven tasarımının yapımı hakkında ki görsellerimizi incelerseniz bu tasarımı rahatla uygulayabilirsiniz diyerek yeni el yapımı tasarımlarda buluşmak üzere hepinize kolay gelsin bayanlar ….

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git