Modern Şık Halı Modelleri

M.Ö 1480 yılından bu yana mekanları süsleyen dekoratif halı modelleri bugün sizlerle paylaşacağım yazımın başlığı. Doğru seçilmiş halı modeli emin olunki iç mekanınızın havasını değiştirecek muhteşem bir unsurdur. peki doğru seçilmiş bir halı nasıl olmalıdır. İlk önce mekanın stili oldukça önemlidir.Örneğin klasik tarz ile dizayn etmiş olduğunuz salonunuza modern bir tarz halı asla seçmemelisiniz. Aynı şekilde modern bir stile sahip olan mekana klasik tarz halı seçmeniz de büyük bir hata olacaktır. Ayrıca fazla renkli ve hareketli bir iç mekana sahipseniz daha sade ve daha soft bir halı seçmeniz gerekir. Uyumsuz bir halı seçimi gözünüzü yormakla birlikte görünüm olarak da çok basit duracaktır.

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Günümüzde halı seçenekleri oldukça fazla olmasının yanında fiyat olarak da oldukça cazip. Sizler için sitemizde rengarenk ve modern halı tasarımlarından bir galeri hazırladım. Sizde benim gibi modern tarz halı tutkunu iseniz sitemizi takip etmeye devam edin…

30 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 5.273 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git