Gösteri ve Şov Dünyasının Bilinen ve Bilinmeyen Kardeşleri

Gösteri ve Şov Dünyasının Bilinen ve Bilinmeyen Kardeşleri

Gösteri ve şov dünyasının ünlüleri özel hayatlarıyla ilgili bilinmeyen hiç bir ayrıntı yok gibi. Buna bu ünlülerin aileleri de dahil. Bir çoğunun tüm ailesi tanır gibiyiz neredeyse kimileri de özellikle gözden uzak durmayı tercih ediyorlar..

Kimi zamanlarda ise  özel gecelere birlikte katılan ünlülerin kardeşlerini de bu sayede görme ve tanıma imkanı buluyoruz.. İşte ünlülerin çok farklı yerlerde olsalar da neredeyse kendileri kadar ünlü kardeşlerini sizler için bir araya getirmeye çalıştık kısaca göz atacak olursak..    Ahu Türkpençe’nin kardeşi Gözde Türkpençe, Ajda Pekkan ve kardeşi Semiramis Pekkan, Aras Bulut İynemli ve kardeşi Orçun İymenli, Aras Bulut İynemli ve kardeşi Orçun İymenli, Cem Yılmaz kardeşi Özge Yılmaz ve eşi Tolga Çevik, Ekranın yeni gözdesi Kıvanç Tatlıtuğ ve agabeyi Cem Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Derviş İmirzalıoğlu, Kenan ve Ozan Doğulu kardeşler, Öykü Karayel ve kardeşi, Sarp Akkkaya Kaya Akkaya Esra Akkaya kardeşler, Sarp Apak, kardeşi Mehmet Apak kardeşler, Şahan Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar kardeşler ve devamı için galerimize göz atabilirsiniz..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git