Çataldan Aksesuar Yapımı

Sitemizi takip eden hamarat bayanlar için bugün kendin yap kategorimizde sıra dışı bir tasarım olduğunu düşündüğün çok farklı bir konu paylaşacağım. Sizler için şimdiye kadar gerek ev dekorasyonu gerekse kıyafet ve aksesuar tasarımları hakkında ki konularımızı mutlaka incelemenizi önererek bugün ki konuma başlıyorum.
İlk tasarımız için gereken malzemeler sadece çatal ve pense . Bu kadar az malzemeden muhteşem ev aksesuarları yapabileceğinize inanıyor musunuz? Evet sevgili bayanlar yapmanız gereken bu iki malzemeyi bir araya getirmek ve yapım aşamalarını tatbik ederek bu tasarımı uygulamak işte bu kadar basit.
Sizin için hazırladığım çatallarla ilgili galeride askılık tasarımlarından tutunda şık ve dekoratif çerçevelere ve hatta anahtarlık modellerine kadar birçok şık tasarımı evinizde kolayca uygulayabilirsiniz. Galerimiz içinde yer alan tasarımlar içinde benim favori seçimim boncuklu çatal duvar süsü modeli. Size birbirinden şık çatal aksesuar tasarımları arasında mutlaka zevkinize ve evinize uygun bir dizayn bulacaksınız diyerek hoşça kalın..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git