Birbirinden Şık Gelin Ayakkabıları

Birbirinden Şık Gelin Ayakkabıları

Birbirinden şık gelin ayakkabı ve babaetleri ile sizlerleyiz bu galerimiz de.. İster babet olsun ister ayakkabı en şık ayakkabıyı seçmiş olmalısınız ne de olsa en özel gününüz 🙂

Mesela ilk modelimiz simli beyaz harika bir babet hem siz hemde ayaklarınız rahat edecek, gelinliğinizden bir tık farklı renk bir ayakkabı ve çanta seçmek isterseniz yada gelinlik olarak beyaz dışında açık bir renk tercih etmişseniz bu ayakkabılar tam sizlik, kumaşından önüne koyacağınız bir çiçek ile harika olurdu.. Dore ve lamelerle tasarlanmış sivri burunlu topuklu ayakkabı ise benim favorilerim arasında, yeni nesil tasarlanmış dolgu topuklusunu göreceğiniz ayakkabıya çiftler isimlerini yazmış ve gelinlikli bir gelin resmi edilmiş harika bir model, topuk olarak her türlüsünü tasarlatmanız yada bulmanız mümkün bunlar dışındaki modelleri görmeniz için galerimize göz atmanız yeterli..

Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git